Better lives
OUR PROMISES - BETTER LIVES
Nestlé Pārslas / LABĀKAS DZĪVES

Mēs apņemamies atbalstīt kopienas, izmantojot brokastu spēku.

Pastāsti saviem draugiem!

Śniadania to nasza pasja, w której rozwoju pomagają nam ludzie z wielu krajów. Jako globalna firma z pracownikami, partnerami, dostawcami, sprzedawcami detalicznymi i konsumentami na całym świecie, jesteśmy odpowiedzialni za społeczności, w których żyjemy i pracujemy. W związku z tym podejmujemy szereg działań, które mają na celu pomoc i wsparcie dla osób potrzebujących. Naszą firmę tworzą ludzie z wielkim sercem, którzy chętnie przyłączają się do różnorodnych inicjatyw zwiazanych z pracą na rzecz innych osób. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, którzy wielokrotnie udowodnili, że chcieć to móc, a swoją działalnością wolontaryjną wywołali nie jeden uśmiech na twarzy. Wierzymy, że małe gesty i działania mają ogromne znaczenie. 

“Wiemy, że nasi pracownicy są pełni pasji i chcą odgrywać aktywną rolę w swoich lokalnych społecznościach. ”

WSPÓŁPRACUJEMY Z PARTNERAMI I GRUPAMI SPOŁECZNYMI NA CAŁYM ŚWIECIE, ABY POMÓC ZMNIEJSZYĆ LICZBĘ GŁODNYCH DOROSŁYCH I DZIECI.

21,5 miliona

Śniadań przekazanych za pośrednictwem banków żywności i szkolnych programów śniadaniowych, aby pomóc nakarmić potrzebujących w ponad 35 krajach od 2020 r.

2 miliony franków szwajcarskich

Fundusze przeznaczone na inicjatywy społeczności lokalnych od 2020 roku.

>75

Pracownicy CPW są wolontariuszami w kilku projektach we współpracy z Partners in Foods Solutions, organizacją non-profit, której celem jest pomoc w walce z brakiem bezpieczeństwa żywnościowego na kontynencie afrykańskim.