CPW-DC-LP-header-new-Wonderwoman

SPĒLĒJIES KĀ DC SUPERVAROŅI ĢIMENES LOKĀ

NAGRODY I PROMOCJE
CPW_DC_LP_Thumbnail_Masks_WonderWoman

KUP PAKIET PROMOCYJNY

Śniadania kojarzą sie nam z chwilą wytchnienia przed dniem pełnym wrażeń. Utożsamiamy je z chwilą spokoju i momentem na złapanie oddechu podczas porannego pośpiechu. Jednak maluchy są wyjątkiem od tej reguły. Dzieciaki są pełni energii i szalonych pomysłów od kiedy tylko wyskoczą z łóżka. Zainspirowani kreatywnością najmłodszych postanowiliśmy wyjść na przeciw ich oczekiwaniom i zdecydowaliśmy sie wprowadzić do ich śniadania elementy magii, które zwykłe śniadanie zmienią w emocjonujące wydarzenie, a nawet w ważną rodzinną misję. Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest siedzieć przy jednym stole z superbohaterami? Dzięki nam możesz to sprawdzić na własnej skórze! Wprowadź elementy fantastycznej zabawy do swojego śniadania i wciel się w postać swoich ulubionych bohaterów DC! Poranek z naszymi maskami nie z tej ziemi zapewni twojej rodzinie mnóstwo uśmiechu i radości. Czas spędzony z najbliższymi o poranku w dobrej atmosferze jest gwarancją udanego dnia! Oprócz tego wyjście spod ciepłej kołdry i opuszczenie ukochanego łóżka, gdy na szafce nocnej czeka na ciebie twoja maska superbohatera, już nie będzie takie trudne. Po co tracić dzień, skoro czeka na nas tyle przygód? Nie zwlekaj i już dziś swojej rodzinie dzień pełen fantastycznych doświadczeń!

Spragniony nowych wrażeń? Mamy na to sposób! Kup promocyjne opakowanie płatków śniadaniowych Nestlé Breakfast i odkryj maski superbohaterów DC, które możesz wyciąć razem z dziećmi. Wprowadź do swojego śniadania element fantastycznej zabawy! 

CPW_DC_LP_Thumbnail_Masks_WonderWoman (5)

BAW SIĘ Z RODZINĄ JAKO SUPERBOHATEROWIE DC

Na odwrocie każdego opakowania promocyjnego znajdują się wycięte maski superbohaterów DC. W sumie możesz zebrać cztery różne maski superbohaterów DC dla rodzinnej zabawy! Skompletuj cały zestaw, aby zmienić swoje rodzinne poranki niesamowitą przygodę. A ty? W którego bohatera zamierzasz się wcielić?

CPW_DC_LP_Thumbnail_Masks_WonderWoman (1)

ODKRYJ BEZPŁATNE CYFROWE FILTRY TWARZY

Zeskanuj kwadratowy kod z tyłu opakowania promocyjnego i uzyskaj dostęp do czterech darmowych cyfrowych filtrów twarzy superbohaterów DC. Zrób wspólną fotografię z bliskimi nie z tego świata i pokaż przyjaciołom swoją rodzinę superbohaterów.